WSPÓŁPRACA

Chcesz zarabiać na sprzedaży aut ? Chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty leasingów, kredytów na zakup samochodów, czy też pożyczek ? Chcesz mieć możliwość proponowania swoim klientom ubezpieczeń komunikacyjnych na atrakcyjnych warunkach ? Zapoznaj się z naszą ofertą współpracy ! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Partner Sprzedaży

Wynagrodzenie do 10% wartości netto sprzedanego pojazdu

Współpracując z nami jako Partner Sprzedaży otrzymujesz dostęp do bazy ponad 1000 samochodów nowych i używanych dostępnych do sprzedaży z rabatami wraz z finansowaniem w formie leasingu (operacyjnego, konsumenckiego, finansowego), pożyczki lub kredytu na zakup samochodu. Masz także możliwość zaproponowania klientowi ubezpieczenia komunikacyjnego z szerokiej gamy firm. 

Zadbamy, abyś posiadał niezbędną wiedzę w zakresie sprzedaży samochodów, a także ich finansowania. Zadbamy także, abyś miał narzędzia, które spowodują, że twoja sprzedaż będzie efektywna.
Jeśli nie możesz znaleźć samochodu, który wymarzył sobie klient, to nasz Specjalista ds. Stock pomoże ci w znalezieniu takiego auta, jeśli tylko jest ono dostępne na rynku europejskim.

Masz możliwość samodzielnego przygotowania klientowi oferty i prowadzisz go przez cały proces sprzedaży pojazdu, a także podpisujesz z klientem umowę. Przez cały ten czas masz wsparcie naszych Doradców.

Prowadzisz biuro kredytowe, franczyzową placówkę bankową, jesteś samodzielnym doradcą z zakresu finansów, ubezpieczeń lub motoryzacji, to ta forma współpracy jest idealna dla ciebie. 

Dzięki sprzedaży pakietu „Pojazd – finansowanie – ubezpieczenie” możesz zarobić do 10% wartości netto pojazdu.

Agent Sprzedaży

Wynagrodzenie do 2% wartości netto sprzedanego pojazdu

Współpracując z nami jako Agent Sprzedaży nie musisz się znać na motoryzacj czy też usługach finansowych, ale jeśli masz znajomego, klienta, partnera biznesowego lub sam szukasz samochodu, masz możliwość przesłania do naszych Doradców informacji kontaktowych potencjalnego klienta. Nasi Doradcy skontaktują się z potencjalnym klientem, pomogą mu wybrać auto oraz finansowanie zakupu pojazdu, a także podpiszą z nim umowę i przeprowadzą przez cały proces. Twoja rola ogranicza się jedynie do przekazania kontaktu.

Za przekazanie kontaktu, jeśli sprzedaż zakończy się sukcesem / podpisaniem umowy i sprzedaży pojazdu, możesz otrzymać nawet do 2% wartości netto pojazdu.

Jeśli prowadzisz biuro księgowe, jesteś brokerem ubezpieczeniowym lub prowadzisz inną działalność nie związaną z rynkiem automotive czy finansami i nie chcesz zmieniać branży, ale masz bazę klientów, to ten rodzaj współpracy jest dedykowany dla ciebie. 

Doradca ARFN

Wynagrodzenie na umowie o pracę, umowie - zlecenie lub B2B oraz atrakcyjna premia sprzedażowa

Jeśli jesteś fascynatem motoryzacji, kochasz samochody i/lub jesteś fachowcem z branży finansowej, oferujemy pracę w naszym biurze w Krakowie, a także w Regionach. 

Twoją rolą będzie akwizycja klientów i sprzedaż pojazdów wraz z finansowaniem. Sprzedaż będziesz mógł także realizować poprzez sieć swoich Agentów. 
Z naszej strony otrzymasz niezbędne wsparcie, dzięki któremu będziesz mógl z sukcesem realizować swoją sprzedaż. Zadbamy, abyś miał niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, a także finansów. Nasi specjaliści przeszkolą cię również z technik sprzedaży i pokażą benchmarki, w jaki sposób możesz efektywnie sprzedawać.

Proponujemy współpracę w elastycznej formie – umowa o pracę, umowa – zlecenia, umowa B2B. Oferujemy stałą stawkę wynagrodzenia, a także premię do 8% od wartości netto sprzedanego pojazdu.
Warunki umowy ustalamy na indywidualnej rozmowie biorąc pod uwagę doświadczenie i potencjał, który posiadasz.

Kontakt

Niezależnie jaki wariant współpracy z nami jest dla ciebie interesujący, skontaktuj się z nami:

+48 883 90 13 13

kontakt@arfn.pl